EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

[ri:saikl] at work

Posted by pranesimas - 12 lapkričio, 2009

Galvojat, jei kupetą šieno ant stalo pasidėsi, jau būsi “žalias“? Yra ir kitų, ne tokių banalių būdų “žaliuoti“ – šiukšles paversti dizaino objektais, vertais garbingos vietos jūsų namuose, ką padarė IV kurso VDA dizaino studentai kartu su Western Washington University industrinio dizaino dėstytoju Arūnu Ošlapu ir Vilniaus Dailės Akademijos dėstytojais Juozu Brundza ir Šarūnu Šlektavičiumi.

Neišsprendžiamos problemos dizaino pasaulyje neegzistuoja – yra tik iššūkiai ir būsimi sprendimai.
Mėnesį vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse bandžiusi reabilituoti potencialius sąvartynų gyventojus (ne deja ne benamius), [ri:saikl] komanda siūlo pažiūrėti kaip sekėsi.

Atidarymas šių metų lapkričio 13 d.(penktadienį) 19.00 val. “Daiktų viešbutyje“, T.Ševčenkos g. 16A,Vilnius. Kviečiame apsilankyti ir įsigyti tai, kam jūs neliksite abejingi. Po atidarymo daiktus galėsite įsigyti Šiuolaikinio meno centre nuo lapkričio 16 iki gruodžio 13 dienos.
Lauksime Jūsų,
kvietimas

[ri:saikl] komanda

5 atsakymai į “[ri:saikl] at work”

  1. bluebu said

    man tai keista. atrodo tie “zalieji“ uz gera kovoja, bet jau TOKIE pikti, nesvarbu ant ko, kad net nesinori skaityti to pykcio proverzu nei cia, nei “Ozone“ (kur pirmiausiai ir pamaciau). taigi gera darba darote – su pykciu nieko nepasieksite, nes sulauksite.. pykcio..

  2. linaskranauskas said

    Gerbiami risaiklai, man rodos parašiau jums laišką ir tebelaukiu atsiliepimo. Jei ne, prašau pažiūrėkit ekodirbtuves.wordpress.com ir prisidėkite prie workshopo per ekodirbtuves at gmail.com, ok?

  3. ievCė said

    Tiems dizaineriams praverstų konsultantas lietuvių kalbos gramatikos klausimais, nuoširdžiai tariant. Galiu padėti, tik parašykite, nes „deja“ rašyti su -ė- yra tiesiog baisu, nekalbu apie tai, kad jis nėra išskirtas kableliais iš abiejų pusių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: