EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

Naujas ekologiškų produktų centras Lietuvoje (Vilniuje)

Posted by pranesimas balandžio 22, 2009

Vilniuje, Vito Gerulaičio g. 1. „Alfa“ verslo centre (prie Siemens arenos) įsikūrė didžiausias ekologiškų prekių centras. Tiek plotu, tiek asortimentu. Dvi ekologiškų prekių parduotuvės: „Holos“ ir „Rasakila“ nusprendė kartu sukurti vietą, kur klientai galėtų vienoje vietoje rasti didžiausią pasirinkimą kokybiškų ekologiškų prekių.

„Svarbiausia buvo patogi susisiekimui vieta, geras privažiavimas, didelė automobilių aikštelė. Visa tai radome prie „Siemens“ arenos naujajame „Alfa“ verslo centre“ – teigia dėl bendro tikslo susivieniję ekologiškų parduotuvių „Rasakila“ ir „Holos“ vadovai.

Tai jau antra „Holos“ parduotuvė, tęsianti pirmosios parduotuvėlės Užupyje tradicijas. „Mes turime gausų būrį mumis pasitikinčių klientų ir branginame savo reputaciją, todėl prekiaujame tik labai kokybiškais, sertifikuotais ir pirmaujančiais Europoje prekybiniais ženklais kaip Weleda, Sonett, Urtekram ar Naturata. Biodinaminiai, „Demeter“ sertifikuoti maisto produktai yra mūsų specifika ir nepabijosiu pavadinti mūsų ekspertais šioje srityje“ – sako Vytis Kondreckas, „Holos“ parduotuvės vadovas. Nuo rudens parduotuvėje „Holos“ žadama papildyti asortimentą šviežiais lietuviškais produktais: duona, pieno produktais ir vaisiais bei daržovėmis.

„Rasakila“ – pirmoji parduotuvė Lietuvoje pradėjusi prekiauti kokybiškais sertifikuotais ekologiškais drabužiais, patalyne, žaislais bei medžiaginėmis sauskelnėmis.

„Mes džiaugiamės, kad erdviose patalpose galėsime pradžiuginti savo klientus naujais produktais ir nuolaidomis. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, pradėjome prekiauti ergonomiškomis nešioklėmis, parduotuvėje vyksta mokymai, kokias nešiokles pasirinkti, kaip jas užsidėti. Taip pat plėsime ekologiškos medvilnės bei kitų gaminių asortimentą.“- sako Nomeda Sabeckienė „Rasakilos“ vadovė.

„Krizė – pats metas susimąstyti ir pagalvoti apie tai, kokiu keliu mes einame. Pats metas pirkti geriau mažiau, bet kokybiškus ekologiškus produktus saugant savo sveikatą bei gamtą“- teigia „Rasakila“ ir „Holos“ vadovai.

Reklama

9 atsakymai to “Naujas ekologiškų produktų centras Lietuvoje (Vilniuje)”

 1. Antanas said

  o! reiks užeiti 🙂

 2. Petras said

  Greenwashingas.

 3. O tai čia kartais ne tas prekybos centras, kuris bus tik rudenį atidarytas???

 4. leon187 said

  „Svarbiausia buvo patogi susisiekimui vieta, geras privažiavimas, didelė automobilių aikštelė. – teigia dėl bendro tikslo susivieniję ekologiškų parduotuvių „Rasakila“ ir „Holos“ vadovai.

  Iškarto matosi į ką orientuojasi, apie dviračius jokios užuominos. Kaip manot ar čia nebus greenwashing’as? Bent apie patogų susisiekimą visuomeniniu transportu paminėtu. Artimiausia stotelė “Pramogų arena“, važiuoja 4 troleibusai, apie 13 autobusų maršrutų.

 5. sigurdas said

  Įdomus pastebėjimas, Leon! 🙂

 6. fainasdizainas said

  http://www.flickr.com/photos/brandcamp/sets/72157603847115579/detail/

 7. Violeta said

  http://www.publika.lt/apklausa-15-4a193cebbda79.html

  uzpildykite anketa. labai reikia.
  Aciu.

 8. Savana said

  Aš jau seniai pasiilgau mažų kaimiškų parduotuvių…
  Gyvenu provincijoj ir pas mus irgi yra Norfa, IKI, Maxima…
  Bet jau retai į jas neužeinu.
  Į nedidukę krautuvėlę užeini ir su pardavėja pasisveikini ir pabendrauji.
  Man patinka specializuotos parduotuvės, tokios kaip „Karšta duona“, vyninė, saldainių, mėsos ir pan.
  O čia irgi bus taip pat kaip centruose…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: