EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

Žaliasis Užupio angelo sapnas

Posted by BAROCA gruodžio 4, 2008

Užupis tampa vis ekologiškesnis – prie Angelo atsidarė ekologiškų prekių krautuvė BAROCA.

Gruodžio 1 d, Užupyje, prie Angelo skulptūros, duris atidarė ekologiškų prekių krautuvė BAROCA. BAROCA siūlo platų ekologiškų prekių asortimentą Lietuvoje: čia itin platus ekologiškų kosmetikos produktų, chemiškai neapdorotų drabužių, iš augalų pagamintų namų apyvokos priemonių ir žaislų pasirinkimas.
Nuo gruodžio 1 dienos dvi savaites BAROCA visoms prekėms taikys net 10% nuolaidą – tai Kalėdų dovana ištikimiems ir naujiems klientams šiais įtemptais laikais.

„Renkamės geriausią ir kokybiškiausią produkciją iš kiekvienos įmonės, gaminančios arba platinančios ekologiškas prekes“, teigia BAROCOS šeimininkė Zane Elksnite. Šiuo metu BAROCA prekiauja MADARA, Gamarde, Weleda, GoodKaarma, Urtekram, Equavie ir kita ekologiška kosmetika; Sonett, AlmaWin, Klar ir Marius Fabre namų apyvokos prekėmis. Krautuvėje – gausi chemiškai neapdorotos vilnos ir šilko gaminių pasiūla iš LanaCare, IoBio firmų, taip pat prekiaujama griežtą Oeko-tex sertifikatą turinčiais Norvegijoje gamintais JANUS gaminiais.
Užupyje BAROCA siūlys ir ekologiškų drabužių prekiaujančios įmonės Rasakila asortimentą bei kitų naujų prekių ženklų.

Nuo pat pirmos krautuvės atsidarymo dienos Šv. Stepono g., Vilniuje, BAROCA ypač daug dėmesio skiria vaikams, todėl ir naujoje būstinėje Užupyje bus galima rasti gausybę vaikams reikalingų daiktų: nuo medžiaginių daugkartinių sauskelnių ir ekologiškų sauskelnių Moltex iki medinių, medžiaginių, lavinančiųjų VARIS, PlanToys, Keptin-Jr, ir kitų žaislų, pasakų albumų bei įvairių dovanų.

Ekologiškais produktais BAROCA prekiauja jau antruosius metus.
Įmonės posūkį link šimtaprocentinio natūralumo ir rūpinimosi ekologija padiktavo siekis kruopščiai rinktis, gyventi gražiai, skoningai ir sveikai. „Ieškodami naujų prekių, vis geriau ėmėme suprasti, kas iš tiesų yra natūralu ir sveika. Mūsų pirkėjai palaikė šį pasirinkimą ir paskatino mus, džiaugdamiesi chemikalų nepaliestais drabužiais, kosmetika ir namų ruošos priemonėmis“ teigia Z. Elksnite.
„… bet Užupis išrinktas kaip buveinė mūsų krautuvei, nes tai vieta, kur žmogus ir gamta harmoningai sugyvena mieste (taip pat, ir dėl to, kad turėsime kiemą su parkavimo galymybe skubantiems). Kaip ir mūsų įmonė, taip ir visas Užupis per paskutinius kelis metus plėtoja ekologiškumo sąvoką – pradžioje iškėlė tikslą gyventi sveikai, gerbti aplinką ir gamtą. Tada pasirodė ekologiškų žinių laikrakštis Ozonas, susikūrė EKOblogas. Atsirado ekologiško maisto paklausa, gimė eko-turgelis, į Užupį keliai atvedė ir Tatulos programą, ir Holos, jau susibūrusi Ekologiškos kultūros asociacija. Trūko tik nuolatinės vietos, kur būtų galima įsigyti ekologiškos kosmetikos, drabužių bei žaislų, ir vietos, kur nuolat galima užeiti ir daugiau sužinoti apie sveiką gyvenimą. Gavę pasiūlymą, iškart supratome, kad čia – mūsų vieta ir erdvė, ką savo krautuvėje ir siūlome“, džiaugiasi BAROCOS kolektyvas.

Nuo 2007 m. lapkričio BAROCOS įkūrėjai pradėjo dirbti su dabar jau Lietuvoje populiaria ekologiška kosmetika MADARA, pagaminta iš Baltijos gėlių ir augalų. Šio prekinio ženklo galima įsigyti ir aukštos klasės kosmetikos parduotuvėse Douglas bei SARMA.
2008 m. įmonė pradėjo darbą su prancūziška Gamarde ekologiška kosmetika ir Estijos GoodKaarma, vėliau ir su JANUS ekologiškos vilnos drabužiais. Įmonė planuoja toliau plėstis, pristatydama vis naują, įdomią vietinių ir užsienio šalių gamintojų produkciją.

(pranešimas spaudai)

Reklama

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d bloggers like this: