EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

Electro-joninis dantų šepetukas HyG | GreenShop

Posted by GreenShop - 27 liepos, 2008

HyG joninio dantų šepetuko efektyvumas patvirtintas JAV ir Japonijos klinikinių studijų ir yra įrodyta, kad jis iki 48 proc. veiksmingiau, nei paprastas šepetukas pašalina dantų apnašas (žr. žemiau). Šepetuke įmontuota ličio jonų baterija sukuria silpną elektros srovę ir taip laikinai pakeičiamas dantų paviršiaus poliariškumas iš neigiamo (-) į teigiamą (+) krūvį, neutralizuojama joninė trauka tarp apnašų ir dantų, todėl jos lengvai pasišalina link neigiamai įkrautos HyG šepetuko galvutės.

Įšvalius dantis lieka pojūtis tarsi po profesionalios burnos higienos. Ir nereikia jokios dantų pastos! Seniai pripažintas jonoforezės metodas atrastas iš naujo su HyG šepetuku. Užtikrintas poveikis, ergonomiška HyG rankena, LED indikatorius, keičiamos galvutės – tai tikrasis eko-electro fetišas būtent tau. Speciali vasaros kaina – 50 Lt.

Cafe Scientifique: žemiau pateikiamas sąrašas mokslinių straipsnių, kurie nustatė reikšmingą joninių šepetukų poveikį:
 1. Van Swol RL et al. Clinical evaluation of an ionic toothbrush in the removal of established plaque and reduction of gingivitis. Quintessence Int. 1996 Jun;27(6):389-94.
 2. Deshmukh J et al. Clinical evaluation of an ionic tooth brush on oral hygiene status, gingival status, and microbial parameter. Indian J Dent Res 2006;17:74-7
 3. Johnson HR et al. The effectiveness of an electro-ionizing toothbrush in the control of dentinal hypersensitivity. J Periodontol. 1982 Jun;53(6):353-9.

Greenshop.LT – internetinė žaliųjų idėjų galerija-parduotuvė – čia atrasite žaliąsias inovacijas geresniam ir sveikesniam gyvenimui. Esame pirmieji Lietuvoje, savo veikloje įdiegę “Carbon Neutral“ principus ir subalansavę CO2 emisiją – užsakymus pristatome per dviračių kurjerius, paštu ar paliekame pas eko-partnerius. Eko-sąmoningumas yra mūsų kertinis principas. Greenshop koncepcijos autorius ir įgyvendintojas – Ramūnas, palaikymas – Daiva:)

24 atsakymai į “Electro-joninis dantų šepetukas HyG | GreenShop”

 1. Laura said

  parasykite apie ekologiskas priemones nuo saules. kiek domejausi internete, susidare toks ispudis, kad vos kelios firmos visame pasaulyje gamina. o kai keliauji ir karsta, norisi ko nors ekologisko uzsitepti.

 2. RB said

  Nu ką, skaitom “mokslinius“ straipsnius, žiūrim į tyrinėtojus:
  1. Tyrimai atlikti Turkijos miesto Erzurum universite (girdėjot apie tokį?) su 32 savanoriais. Jie 12 savaičių valė dantis du kart dienoj po 3 minutes (cha, jei aš taip valyčiau, dantistai manęs nematytu). Dantų jautrumas sumažėjo. Duomenų apie lyginamają grupę nepateikia. Duomenų apie finansavimo šaltinius nėra.
  2. Tyrimai atlikti dantistų mokykloje Wisconsin valstijoje JAV su 64 suaugusiais žmonėm. Tik po 6 mėnesių trynimo ir brūžinimo buvo užfiksuoti statistiškai pastebimi (čia toks naujas mokslinis terminas :))pokyčiai akmenų ant dantų kiekyje. Įdomu, kad galvutės (TIK 32Lt) buvo keičiamos kas mėnesį. Duomenų apie finansavimo šaltinius nėra, kaip, beje, ir kokių nors skaičiukų.
  3.Tyrimai finansuoti japonų korporacijos gaminančios šituos šepetėlius ir atlikti mažai kam žinomame Karnatakos mieste, Indijoje. Bandymai atlikti tik su 19 žmonių (nu, čia tai bajeris, negalėjau patikėti). Rezultatai aišku patvirtina tyrimo užsakytojų lūkesčius.
  4. 88 savanoriai, jokių skaičių, jokios tyrimo vietos, jokių finansavimo šaltinių. Brūžinta 12 savaičių du kart dienoj po 3 min. Nu ką, dantų jautrumas sumažėjo. Apie akmenis net neužsimenama.
  Apie straipsnio pradžioj įdėtą korporacijos-gamintojos parengtą kompiliaciją net nekalbėsiu (ten net nuorodų į šaltinius nėra). Ar ką nors girdėjot apie tą šepetuką 1962m, 1964m, ar 1979m? Pagalvokit, kodėl toks stebuklingas daiktas išnyko iš rinkos, o dabar vėl atsirado.
  Pieška inete išmetė krūvą atvirai reklaminių tekstų, bet radau kelis ir paprastų žmonių, kurie daugiausiai kalba palankiai, bet ne dėl apnašų ar jautrumo mažėjimo, o dėl gaivumo burnoje.
  Darau išvadą, kad daiktas gali būti neprastas, bet pseudomokslinės nuorodos gadina visą reikalą, kaina užkelta (patentuoti batarkių laikikliai man ko tai įspūdžio nedaro, o viso labo tik elektrai laidžios galvutės tikrai nevertos tų 32Lt). Kas turit pinigo- pirkit, aš dar pasidairysiu.

 3. ramūnas said

  ačiū Rb už kritiką 🙂 NCBI (National Center of Bioinformatic Insitute) duomenų bazėje pseudomokslinių straipsnių paprastai nebūna. Kita vertus, nuorodos pateiktos į straipsnių santraukas (abstraktus), o norint pažiūrėti visą straipsnį su visa metodologija, rezultatais (skaičiukais), aptarimu ir išvadomis reikia turėti prieigą (arba paprašyti autoriaus).
  Jeigu įdėmiau pažiūrėjus, 80-aisiais kalba eina apie jonoforezės principą, o ne konktretų gamintoją.
  O gaivumas burnoje atsiranda, kuomet pašalinamos apnašos.

 4. sqrt said

  O čia tikrai ekologija gaunasi? Negi negeriau pirkti padorią dantų pastą, užuot gaminus sudėtingą mechanizmą?

 5. Gedas said

  tai jau tikrai ekologija 😀 ismetinet kazkokius irengimus kas menesi ir tersti aplinka. Buciau linkes sutikti su RB, zinau kaip galima manipuliuoti menka statistika, nes pats baigiau si moksla 😦

 6. ramūnas said

  negi dar gyvenate siuksliu pasaulyje? yra siuksles, yra ir atliekos, kurias galima perdirbti. idemiau paskaicius, kalba eina ne apie mnesius, bet kelis metus. zinoma, ekologiskiausias yra soladey
  negi statistikai tokiom nieksybem uzsiimineja? as juk taip jais pasitikejau…:)

 7. Mane tai neramina ne tai, ką parašė RB, bet kitas aspektas.

  Ekoblogas.info atėjo į Lietuvos ekologinį akiratį kaip NEPRIKLAUSOMAS, šviečiamasis, nekomercinis ir niekieno neremiamas. Ir tai daug kartų pakartota ekoblogo skyrelyje “apie mus“.

  Ir po to, kai užkariaujamas skaitytojų dėmesys, kai jau žmonės mano, kad čia nepriklausomas ir nešališkas tinklaraštis, staiga įmetama komercinė reklama, t.y. proteguojamos savos prekės. Ekoblogą ir greenshop, kuria tie patys žmonės, todėl čia jau atsiranda šališkumas.

  Aš esu už tai, kad informacija, žiniasklaida ir verslas eitų kartu. Labai gerai, kai atsiranda tokios iniciatyvos. Aš sveikinu tai. Bet tokiu atveju jau nebegalite vadintis nepriklausomu ir turėti .info galūnės.

  Na, Ramūnai, pagalvok. Pavyzdys. Amwaysčikai atidaro ekologinės informacijos centrą. Rašo nešališką informaciją kurį laiką. Paskui kai tampa žinomi kaip nešališki ekošvietėjai, staiga įmeta – “pirkite amway, nes mes pristatome juos velokurjeriais ar paštu, mes patys ekologiškiausi.“ Na, tiesiog taip yra NEGRAŽU.

  Žodžiu reikėtų ekobloge šį bei tą pertvarkyti, jei norima užsiimti ir švietimu, ir verslu vienu metu. Pirmiausia reikėtų pakeisti galūnę. Galėtų būti ekoblogas.lt ir tai jau nekliūtų. Taip pat reikia pakeisti skyrelį “apie mus“ ir jame kiek švelniau parašyti kokie esate nepriklausomi ir būtinai išaiškinti kaip jums veslo darymas greenshope nekliudo skleisti NEŠALIŠKOS informacijos.

  Šiaip šaunuoliai, kad užsiimat ir švietimu, ir verslu, bet sakau – reikia tai daryti “gražiai“. 🙂

 8. ramūnas said

  Stengiuosi suprasti tavo nerimą, Laimi, tačiau galiu užtikrinti, kad tavo aprašytasis scenarijus nepasitvirtins. taip pat norėčiau pasakyti, kad nesutinku su kai kuriomis tavo išsakytomis mintim. Ekoblogas vis tiek yra ir bus NEPRIKLAUSOMAS. Nepriklausomas ta prasme, kad išliks įvarių minčių ir idėjų sankaupa, kurios nepriklauso kažkam vienam ir yra įtakotos politinių, komercinių ar dar kokių struktūrų. Žinoma, jis lieka dalinai “priklausomas“ nuo manęs, nes esu atsakingas už jo administravimą. Taip pat kiekvienas įrašas “priklauso“ jį rašiusiam autoriui. Tad nori ar nenori, įrašai vis tiek bus asmeninio požiūrio atšvaitai. Manau, kad svarbiausia tai, kaip informacija yra komentuojama ir interpretuojama – kitų žmonių atsakas yra esmė.

  Aš neslepiu, kad greenshop.lt yra mano idėja ir kūrinys – ir tuo didžiuojuosi:) Man pavyzdžiui patiko narplioti programinį kodą (nors visai nesu programuotojas), patinka kai ateina užsakymas, patinka vakare po darbo vežti jį dviračiu, patinka gauti padėką…. Prie atsakomybės apribojimo įdėjau paaiškinimą, o prie šio pranešimo yra įdėta žymė “reklama“. Mudu su žmona džiaugiamės galėdami įsilieti į bendraminčių būrį ir suteikti žmonėms galimybe džiaugtis savais atradimais. Sakyčiau, tai daugiau yra hobis su pridėtiniu teigiamu efektu (nors didžiausias “teigiamas efektas“ randasi tada, kai žmonės lieka patenkinti tuo ką darome ir dėkoja) – mes iš to toli gražu “verslo“ negyvename. ir štai šitoj vietoj tavo požiūrį pavadinčiau tamsuolišku (nepyk). Geriausias variklis – teigiami atsiliepimai ir žinojimas, kad darai teisingai. Tai, kad paleidome greenshop’ą reiškia, kad patys esame pajėgūs ir subrendę tai padaryti, ir turime savo nuomonę, kurią pasiryžę apginti.
  Tarp kitko, manau visai būtų gerai, jei prieigą prie ekoblogo turėtų IR visuomenė IR smulkūs privatūs eko-verslinikai – tuomet gautūsi savotiška sinergija – visuomenė atliktų savotiška vertinimo funkciją reklamoms ir atrinktų tikrai svarbius „post‘us“ (žinoma, kad tai reklama, būtų pažymėta). Mane žavi tai, kad smulkūs verslininkai yra suaugę su savo veikla – jie reprezentuoja save per ją. Savotiškai save „reprezentuoju(-ame)“ greenshope, ekobloge, kurie ir lieka hobiu.
  Kaip supratau, ketini nupirkti .lt domeną ir tapti bendrautoriumi ?:) nes tavo pastabos dėl draudimo naudoti .info visiškai nesupratau…

 9. Galūnė .info naudojama nepriklausomai informacijai skleisti, informaciniams nekomerciniams projektams. O jei prasideda verslas, tai geriau naudoti .biz, .com, .lt galūnes. Jums geriausiai tiktų, .lt galūnė, nes norite ir informaciją skleisti ir “verslu“ užsiimti.

  Kad mano aprašytasis scenarijus nepasitvirtins, tai tu negali užtikrinti, nes, deja, jis jau pasitvirtino. Tu įdėjai SAVO prekės reklamą į NEŠALIŠKĄ tinklapį, o tai laikoma žurnalistikoje neetiška veikla.

  Deja, tu to nematai. Na, tai ką padarysi. Labai sunku atsigręžti į save ir pasižiūrėti iš šono. Bet kokiu atveju linkiu sėkmės.

 10. sqrt said

  Hmmm, mane irgi neramina tai, į ką atkreipė dėmesį Laimis, bet velniai nematė.
  O taip pat ir prekės truputį keistos atrodo, pakraunami elementai, kurie yra brangesni ir sudėtingesni, ir galas žino ar ekologiškesni už įprastinius pakraunamus, išmetami elektriniai dantų šepetėliai, hmmm.

 11. ramūnas said

  man tai jusu atsiliepimai keisti…

 12. vytis said

  Ačiū Laimiui Žmuidai už idealistinį ir kiek naivų požiūrį į ekoblogo ir greenshopo kūrėjus (Ramūnas&Daiva), netgi su geranoriškais patarimais. Leisiu sau šiek tiek pakomentuoti 😉

  “Mamona“ kaip žinia apakina ir apsuka galvą. Galbūt todėl p. Ramūnui kiek sunku suprasti kodėl neetiška suplakti nešališką ir šališką informaciją. Juk atrodytų, kad ekoblogo idėjos autorius, kūrėjas ir variklis ir t.t. ir pan. p. Ramūnas negali “a priori“ būti kur nors šališkas (pvz. proteguodamas greenshop.lt – produktus), jei visi (ir ypač jis pats) tiki, kad jis yra TIK nešališkas ekoblogo sukūrėjas… Deja, atsakymai į “Laimio Žmuidos“ ir “Sqrt“ postus neadekvatūs ir nuviliantys…

 13. agne said

  Oi, koks piktumas apemes vyrukus 🙂
  Kazkaip niekam neuzkliuva, kai Ramunas apraso, pamini, reklamuoja (kaip bepavadinsi) kitu produktus, paslaugas. Arba tai paraso siame bloge patys zmones, kurie is to uzdirba (kiek perzvelgiau buvo ir Vycio, Barocos, Sveiku produktu ir t.t ideta “informaciaja“ apie naujas prekes). O kai pats Ramunas paraso apie savo krautuvele, kuri panasu tera zmogui smagus pazaidimas, is kurio jis nesiruosia paragyventi–cia jau visiems pikta…
  Kurgi jam “pranesti“ apie savo sepetukus- kito Ekoblogo nera-kur jis galetu jau nesaliskai “reklamuotis“. 🙂
  O del sepetuku “zalumo“- Soladay man rodos be priekaistu eko, o va HyG.. Nors jei eko traktuotume, kaip mazesni vartojima, tai per tuos 3-4 metus, kiek veiktu pagal aprasyma pastarasisis sepeciukas, susidarytu didesne kruvele ipastiniu ismestu sepeteliu, o kur dar pasta, su pakuotemis, o cia pasos, kiek suprantu nereikia..
  Tad nenukabik nosies Ramunai, as dziaugiuosi tavo puslapiu ir “verslu“ –daugiau tokiu, kaip tu– mums, kuriems truksta eko produkcijos tik i nauda 😉

 14. vytis said

  pavyzdys agnei, kai “nešališkame“ bloge, kuriame viskas dedama abėcėlės tvarka – atsiranda lygesnių raidžių negu kitos ( kaip Orvelo “1984“ – kai kiaulės tapo lygesnės tarp lygių 😉

  greenshop – faith in nature kūno priežiūros priemonės, usb cell baterijos, soladey ir hyG joniniai dantų šepetukai
  baroca – biovip, lanacare (vilna), madara, varis (žaislai) (šv. stepono g. 10)
  bio boutique – logona, sante
  eko-mama (ekologiškos sauskelnės ir kt.)
  eko-mėta
  eko-vaikai (ekologiškos medžiaginės sauskelnės ir kt.)
  ekologiškų produktų krautuvėlė (šv. stepono g. 6)
  holos (užupio g. 4) – sonett, weleda, urtekram
  naujoji barmunė
  rasakila (šv. stepono g. 4)
  sanga (e-parduotuvė | e-shop) – jason, almawin
  sulčių baras (totorių g. 15)
  sveiki produktai – ecover, eco-balls (jakšto g. 9)

 15. agne said

  Na tada teisybe delei gali Ramunas parasyti ne nesaliskas blogas–o mano blogas, ka noriu, ta rasau 🙂

  O pykti vistiek nematau ko 😉

 16. agne said

  Juolab p.Vyciui… Tikrai zinau, jog nemazai mano pazystamu, apie jusu prekes suzinojo tik is Ramuno blogo….

 17. vytis said

  miela Agne, aš visiškai nepykstu, nes nėra dėl ko 😉 Kartais tik neišlaikau ir tampu teisybės ieškotoju, ir gal be reikalo.

  O dėl “mano blogas – ką noriu, tą rašau“ labai pritarčiau, tada nekiltų keistų klausimų ar abejonių šališkumu bei paslėpta reklama.

 18. ramūnas said

  ačiū Agnei už supratimą ir palaikymą.
  tikrai nesitikėjau, kai dėjau Vyčio info iš komentarų apie naują jo parduotuvę Užupyje į atskirą pranešimą, kad susilauksiu tokios “padėkos“. Jus gerbiau, kaip pirmąjį pradininką ekologiškos produkcijos Lietuvoje, nesvarbu, kad netikiu antroposofija. Dabar prieš save matau sugėdintą prekišių, staiga tapusiu teisybės ieškotoju, prisidengusiu dzen skraiste. Aš juk nezyziu, kad į savo puslapį ar įtartino pobūdžio imunitetas.lt neįdėjote ekoblogo. Negi žmonės pradėjo nebepirkti jusų dantų pastų?

 19. Mielas Ramūnai,

  Kam ta tulžis ir pyktis dėl nedėkingumo? Labai atsiprašau, kad drįsau pareikšti savo niekingą nuomonę (“prekišiaus prisidengusio dzen skraiste“ nuomonę). Tiesa sakant rašiau, nes norėjau, kad Laimio Žmuidos komentaras neliktų vienišas, kad jūs Ramūnai pastebėtumėte, kad kažkas ne taip jei kliūna ne vienam, o keliems žmonėms. Deja, vietoje išvadų ar savikritiško pasižiūrėjimo į save, visi kritikuojantys gavome po mėšlo vežimą ant galvos. Dabar galvoju, kad nekokia jau ir garbė būti skelbiamam jūsų bloge, tuo labiau žinant jūsų nuomonę apie mane “sugėdintas prekišius“ 😦
  —-“Aš juk nezyziu, kad į savo puslapį ar įtartino pobūdžio imunitetas.lt neįdėjote ekoblogo“—-
  Matot jūs ir negalėtumėte zysti ar priekaištauti, nes skirtingai nei jūsų blogas – mano web puslapiai nepretenduoja į nešališkus, nepriklausomus ir t.t.
  — Dėl imunitetas.lt būtų įdomu sužinoti kodėl jis įtartino pobūdžio? Gal sužinojus tiesą reiks perkelti mūsų web parduotuvę holos.lt į kitą serverį? Neslėpkite tiesos.
  — Dėl dantų pastų — ačiū už rūpestį, bet dantų pastas perka (net ir jūsų šeima ;-)))

 20. ramūnas said

  čia tik strazdanėlės organikos, kuri užgriuvo mane…
  dovanokit, bet, kad negalima naudoti galūnės .info ar turėti savo nuomonės – tai išvedė iš pusiausvyros. bent kiek reklaminio pobūdžio pranešimai visuomet buvo žymimi “reklama”. suraskit mano pranešimuose, ar kur nors pateikinėju užslėptą reklamą? o dėl išvardinto eiliškumo – jei įdėmiau būtumėte skaitę blog’ą, turėtumėt žinoti, kad anksčiau viskas buvo pateikiama be jokios tvarkos ir pagal mano skonį, nes niekas kitas tų puslapių netvarko/nepildo. prieš nieką nesijaučiu atsakingas pirmoje vietoje įrašęs greenshop, nebent prieš save.
  dėl imuniteto.lt – per daug nesigilinau, bet maisto papildų ir vitaminų biznis man yra nepriimtinas ir kartais klaidinantis, juo labiau siejant su imunitetu. nematau čia jokios ekologijos – tik žinau, kad tai “top-sellers”. ir tai yra tik mano subjektyvi nuomonė, jokiu būdu ne absoliuti tiesa, kurią norėtumėte išgirsti.
  jei nuspręsite, kad nenorite, kad archyve butų pranešimas apie holos – duokite žinoti. sėkmės versle.

 21. Ech, mielieji. Visi taip daro. Ką darysi, toks pasaulis. O jums, Ramūnai ir Daiva, pradėjus verslą teks dar ir ne tokių emocinių bangų patirti. Sėkmės ir stiprybės. Aš tai lieku Eko((b))logo prenumeratorė.

 22. Pastebėjimas. Greenšop vėl pareklamavo savo prekę:

  Faith in Nature | GreenShop
  Posted by GreenShop on November 2, 2008

  Keista, kad ten uždraudė komentarus: Comments off

  Bet dar keisčiau, kad aš šią žinutę rašau jau antrą kartą, nes kažkas ją turbūt ištrynė.

 23. ramūnas said

  aciu, ka dar parasysi? juk dabar pilnatis. butent nuo tokiu ir komentarus off, suaktyveja jie mat.

 24. A, tai čia dėl pilnaties. 🙂 Na, gerai, ateisiu ką nors parašysiu ne per pilnatį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: