EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

Burnų Revoliucija | Mouth Revolution

Posted by ramūnas sausio 26, 2008

Nesusivaldžiau neįdėjęs skaitytojos Ievos video-nuorodos iš komentaro:

Iš filmavimo:

Reklama

3 atsakymai to “Burnų Revoliucija | Mouth Revolution”

 1. Ieva said

  Free Range Studios (www.freerangestudios.com – Creativity with a Conscience,jų “namai“ youtube – http://www.youtube.com/user/FreeRangeStudios) yra sukūrę ir daugiau lengvai žiūrimų, šmaikščių filmukų eko tematika.

  http://www.storyofstuff.com – paskaita apie daiktus ir jų tikrąją kainą. Siūlau nepatingėti ne tik video pažiūrėti, bet ir pasiskaitinėti kitą informaciją (pvz. http://www.storyofstuff.com/anotherway.html) iš ten.

  http://www.daversitycode.comhttp://www.youtube.com/watch?v=BXXczLhzlHA (“Da Vinčio kodo“ parodija)paprastai ir šmaikščiai kalbama apie rimtą temą – gyvybės tinklą (The Web of Life). Ten pat rasite ne tik parodiją, skirtą publikos dėmesio patraukimui (maždaug: “ėėė, žėk koks bajeris“), bet ir iliustruotą ir įgarsintą paskaitą: http://www.daversitycode.com/earthscope/. Liečiama LABAI LABAI LABAI LABAI svarbi tema, apie kurią, mano manymu, verta kalbėti tiek pat garsiai, kiek kalbama apie globalinį atšilimą (aišku, viskas susiję, bet problemos akcentai, mano manymu, kreivokai sudėlioti. Nedžiuginantis straipsnelis apie bioįvairovės nykimą: http://www.theaustralian.news.com.au/story/0,25197,22730795-30417,00.html).

  http://www.storewars.org – (“Star wars“ parodija) apie tai, kaip reikia padėti ekologiškiems produktams kovoti su šlamštmaisčiu.

  http://www.meatrix.com – (“Matricos“ parodija) visiems vegetarams puikiai žinomas animacinis filmukas apie mėsos pramonę… Meatrix’ą 😉

  http://www.backwardshamburger.comhttp://www.youtube.com/watch?v=0U7w92UW52E . Na, juk ir taip aišku, kad greitas maistas blogis 😉 Bet animacinius filmukus žiūrėti visvien smagu 🙂

  One Planet Life – http://www.youtube.com/watch?v=UzXRxP7jBSU

 2. Le said

  super geras;) storewars irgi 😉

 3. jeeeeeee!!!!!!…. :))))))

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: