EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

EKOblogų Karnavalas prasideda! | #1 Spalio 15 d.

Posted by ramūnas - 5 spalio, 2007

Pribrendo laikas pradėti pirmąjį lietuvišką internetinį blog’ų žurnalą, dar vadinamą “blog’ų karnavalą“, kuris taip ir vadinsis – EKO((b))logas:EKO((b))logų karnavalas:

“progresyvios ir pozityvios ekologinės minties internetinis žurnalas-karnavalas

(išleidžiamas kiekvieno mėnesio 15 d)

Paprastai toks teminis “karnavalas“ publikuojamas reguliariai (mūsų atveju – kiekvieno mėnesio 15 d), kiekvieną numerį sudaro įvairių blog’erių atsiųstos nuorodos. Kiekvieno numerio šeimininkas yra skirtingas – numeris publikuojamas asmeniniame blog’e, o pagrindiniame puslapyje paskelbiamas pranešimas apie tai su nuoroda. Patikėkit, tai ne tik veiksmingas ir įdomus būdas padidinti kiekvieno iš “šeimininkų“ asmeninio blog’o lankomumą (kadangi “karnavalas“ keliauja iš vieno blog’o į kitą), bet ir puikus informacijos sklaidos būdas, pasiekiantis plačią auditoriją.

Skaitytojai gali prenumeruoti pagrindinio “karnavalo“ puslapio RSS srautą ir gauti pranešimus apie teminio “karnavalo“ numerius.

Pirmojo numerio pasirodymas – Spalio 15 d. – parinktas neatsitiktinai – šią Blogų Veiksmo Dieną tūkstančiai blogerių visame pasaulyje rašys apie vieną-vienintelę temą – APLINKĄ:

Spalio 15d. Pasaulio blogeriai susivienys norėdami visiems pasakyti kai ką svarbaus. Šiais metais tas svarbus dalykas yra aplinka. Kiekvienas blogeris savo stiliumi ir atitinkamai savo blogo temai parašys apie aplinkos problemas. Mūsų tikslas – priversti visus kalbėti apie visų geresnę ateitį (via).

Lietuviškoje blogosferoje yra daug šaunių eko-sąmoningų blog’erių – APSIJUNKIME!

Pirmąjį eko-karnavalo numerį “hostins“ EKOblogas – šis “eko-karnavalo“ numeris bus skirtas tarptautinei aplinkosauginei blogerių iniciatyvai UNITE! BLOG ACTION DAY (Blog’ų Veiksmo Dienai).

Nuorodas į savo ar kitų eko-straipsnius, kitus šaltinius, galite siųsti per specialią blogcarnival.com formą (arba tiesiog ekoblogas [eta] gmail [taškas] com).

Svarbu: jau ieškomas antrojo karnavalo “Ekoblogas“ numerio (pasirodys lapkričio 15d.) šeimininkas blog’eris. Kas tas laimingasis? 🙂 Man didelė garbė, kad antrąjį ekoblogų karnavalo numerį savo blog’o paraštėse maloniai sutiko host’inti “Pažinimo vartų“ laidos vedėja Vaida. Ačiū labai!

P.S. Platinkite šią žinią kitiems, arba įsimeskite html kodą.

IKI SPALIO 15!

5 atsakymai į “EKOblogų Karnavalas prasideda! | #1 Spalio 15 d.”

 1. ramūnas said

  pamaniau, kad geriau bus daugiskaita – “ekoblogų karnavalas“, nes kiekvienas blogas, turintis įrašų eko-tematika yra ekoblogas…

 2. Andrius said

  Cia panasu i blogatono kopija tik daug painesne

 3. ramūnas said

  kas yra blogatonas?

 4. […] EKOblogų Karnavalas prasideda! | #1 Spalio 15 d. […]

 5. […] | #7 15Apr08 Šiandien „tarptinklaraštinis“ projektas Eko-karnavalas svečiuojasi „Gyventi sąmoningai“ bloge (ačiū Ramūnui iš Ekoblogo už šią suteiktą […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: