EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

Sulčių Baras Nidoje | Gurmanams ir ne tik

Posted by ramūnas rugpjūčio 7, 2007

cimg0036.jpgJ

Jei lankysitės Nidoje, nepamirškite užsukti atisigaivinti į Sulčių Barą miestelio centre. Rūta ir Justė, žaviosios merginos iš Vilniuje buvusio Sulčių Baro, atidarė savo lauko kavinukę ir jums paruoš skanių šviežių sulčių (ypatingais imbierinis mikso “Čia ir dabar“ spaudžiamas pagal sepecialų užsakymą), galėsite paklausyti geros muzikos. Trūksta tik Latte, tačiau kitais metais turbūt atsiras ir ji.

Važiuoti Neringos (Pajūrio) dviračių trasomis (tikrais velo-bahn’ais) vienas malonumas, ypač naktį. Tik pasisaugokite šernų 🙂

Vilniuje Totorių g. esantis Sulčių Baras nuo birželio mėn. daugiau UAB Sangai nebepriklauso – jų savininkas UAB “Sulčius“. Kartu su naujais savininkais pasikeitė ir atmosfera, pakilo kainos, santykiai iš modelio savininkas-padavėjas=klientas tapo savininkas>direktorius>padavėjas>klientas. Nekantriai laukiame naujojo Sangos kūrinio.

Reklama

2 atsakymai to “Sulčių Baras Nidoje | Gurmanams ir ne tik”

  1. lau said

    oo saunu!!
    tikrai taip. nezinojau apie tuos pokycius Totoriu bare.. pries pora dienu apsilankiau ir pastebejau, kad kainos didesnes nei buvo. Kaip visuomet geriau 400 ml morku sulciu, troskulio nuo to nenumalsinau, tai uzsisakiau ‘Oranzine upe’ .. deja, imbiero mazokai jautesi, tai i mano nusistebejima, ar taip turi buti, mergina mielai isspaude dar viena imbiera ir skonis pagaliau atsirado kokio norejau :).. aisku be jokio papildomo mokescio… aciu 🙂 ir i pastaba, kad per garsiai groja muzika, irgi sureagavo..aciu:) taip kad kaip kliente as visai gerai tadien jauciausi ten 🙂

  2. Valdsss said

    Jo gaila neteko buti Nidoj siemet, nors dabar kai kartais užsuku į sulčių barą totorių g., tai jauciasi, lyg ir viskas taip pat tik kažko trūksta, nors užrašai ant lentos dar Justės rašyti tik kainos visur pakeistos:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: