EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

RIMI ir kiti pavyzdingieji

Posted by Kęstas gegužės 2, 2007

empsmoll.jpgNelabai mėgstu prekybos centrus, bet rotušės Rimiukas Didžiojoj gatvėj patenka į trumpą sąrašą parduotuvių į kurias malonu užsukti. Čia, kaip jokiam kitam prekybos centre, visad groja gera muzika. Prieš kelias dienas dar labiau nustebau kai ankštoje parduotuvėje prie konteinerio baterijoms atsirado vietos ir didesniam konteineriui, skirtam rūšiuoti stambesnę elektroninę techniką. O buitinės technikos skyrelyje radau stovintį skelbimą su raginimu nemesti elektrotechnikos kartu su komunalinėmis atliekomis ir pasiūlymu perkant naują prekę, atnešti seną į parduotuvę. Pagarba 🙂 , laukiau tokio didžiųjų prekybininkų žingsnio. Gal iš Rimi pasimokys ir kiti prekybos centrai. Kad ir Maxima, kuri konteinerius baterijoms pastatė tik didžiausiose parduotuvėse, nors dėl priežiūros jiems nereikia nei piršto pajudinti. dscf5300-2.jpg

Neseniai VU gamtos fakulteto studentai vykdė projektą “LAISVĖ SANDĖLIUKAMS“, kurio metu skatino lokalų elektroninių atliekų rūšiavimą, tuo pačiu ir statė konteinerius baterijoms. Tačiau su VP Market susitarti nepavyko, nors konteineriais pilnai pasirūpina projektą vykdantys studentai. Linkiu ir Maximai sekti Rimi pavyzdžiu.

Reklama

Vienas atsakymas to “RIMI ir kiti pavyzdingieji”

  1. MrTwister said

    deja, atkreipsiu tamstos demesi, kad mineti atlieku surinkimo konteineriai tiek puikiajame rimi, tiek sudopoliuose atsidure tik tada, kai tai prekybininkus priverte padaryti isigalioja EU reikalavimai. iki tol jiems buvo giliai dzin, kur tu mesi baterijas ar sena monitoriu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: