EKO((b))logas

ekologiškai švarios žinios | eco-friendly news

Konferencija “GMO naudojimas ir visuomenės požiūris“

Posted by ramūnas vasario 13, 2007

ELTA praneša: “Vasario 14-15 d. vyks konferencija “Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) naudojimas ir visuomenės požiūris“ (Verslo ir laisvalaikio centras “Margis“, Penkininkų km., Trakų r.). Bus aptartos GMO naudojimo perspektyvos Lietuvoje, galimas šių organizmų ir produktų poveikis aplinkai ir žmonių sveikatai, teikimas vartotojų rinkai, informacijos visuomenei teikimo svarba, etiniai klausimai, Lietuvos visuomeninių organizacijų požiūris į GMO naudojimą. Konferenciją organizuoja Aplinkos ministerija, Pasaulio aplinkos fondas ir Jungtinių Tautų aplinkos apsaugos programos projektas Biosaugos sistemos įgyvendinimas Lietuvoje“ (išsamesnė informacija: Danius Lygis, tel. 266 3562).“

Tik vakar informacija buvo paskelbta gmo.am . Keista, kad tokia konferencija vyksta gan nuošalioje vietoje. Norėtųsi didesnės viešumos. Į mano užklausą dėl detalesnės informacijos apie konferenciją (programa etc) atsakyta nebuvo.

Pernai liepos mėnesį atliktas Lietuvos gyventojų (1003 respondentai) nuomonės tyrimas rodo, kad gyventojų domėjimasis yra žemo lygio – tik 32% pastebėjo, kad prekyboje yra produktų su GM komponentais.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: